Pojištění sportovní výbavy FIT

Sportujete a vaše vybavení nebylo zadarmo?

Přemýšlíte o tom, jak ho co nejlépe ochránit před krádeží, zničením nebo rozbitím? Vyzkoušejte náš unikátní produkt FIT s celosvětovou platností, který vaše sportovní vybavení pokryje pro tyto případy:

  • krádež s překonáním překážky
  • rozbití či poškození při sportu
  • rozbití či poškození při dopravě – při dopravní nehodě, při nakládání a skládání z vozu
  • pojistí vás pro případ, že vy jinému způsobíte škodu – na sjezdovce, na cyklostezce, při hraní golfu (špatně odpálený míček a následná trefa přesně tam, kam nechcete), atd…

Co můžete pojistit

Pojistit můžete veškerou sportovní výzbroj a výstroj vyjma letadel pro neprofesionální činnost. Ideální je pro pojištění kol, lyží, golfových holí a vozíků, potápěčské výbavy, lodí.

Zajímá vás cena a podmínky?

Kalkulaci vám rád vypracuji na základě vyplnění jednoduchého formuláře níže. Pokud jste stávajícím klientem Kooperativa pojišťovny, pak máte nárok na 50% slevu z ceny pojistného. Pojištění lze sjednat v rozsahu 30 tisíc až 150 tisíc korun. U vybavení nad 50000,- je  nutné věc přesně specifikovat a uchovat si doklad o nákupu.

Pojištění odpovědnosti je velice důležité hlavně pro osoby, u kterých hrozí reálné riziko, že někomu jinému způsobí škodu na majetku či zdraví – toto u sportovců hrozí obzvlášť. Lze jej sjednat v rozmezí 1 milion až 15 milionů korun.

Více informací naleznete zde: Zvláštní pojistné podmínky pro pojištění sportovní výbavy.

Jak pojištění získáte?

K sjednání pojištění nemusíte nikam chodit. Stačí vyplnit formulář a vyčkat na zpětný kontakt. Kalkulaci ceny naleznete ve svém emailu. Následně budete do 24 hodin kontaktováni telefonicky a pokud bude vše v pořádku – odsouhlasíme si rozsahy a cenu pojištění, bude vám zaslán originál smlouvy k podpisu na adresu uvedenou v dotazníku. Smlouvu podepíšete a zašlete zpět pomocí přiložené a již nadepsané obálky.

Min. 30000,- Kč / max. 150000,- Kč
0-15 mil.

Uveďte ANO máte-li platnou pojistnou smlouvu s Kooperativa pojišťovnou a.s. (vyjma smlouvy o cestovním pojištění). V opačném případě uveďte NE.

Specifikujte jednotlivé pojištěné věci - značka, model, pokud možno i výrobní číslo.

Vyplněním formuláře a jeho odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely zpracování nabídky pojištění. Podmínky zpracování osobních údajů upravuje dokument souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Pojistné podmínky a ostatní informace k produktu